Ubytování

Základní informace o ubytování…

Začátek ubytování

V předem domluvenou dobu Vám předáme klíče od domu. Pobyt začíná nástupem většinou mezi 15. až 20. hodinou.

Parkování

Parkování je možné přímo na oploceném pozemku u domu.

Spaní

Na postelích můžete použít vlastní lůžkoviny nebo spací pytle. Případně Vám nabízíme čisté lůžkoviny za 65,-Kč na osobu na celou délku pobytu.

Potraviny

Nákup potravin je možný v obchodě COOP přímo přes ulici, otevřený šest dní v týdnu. Ve vzdálenosti cca 200 m je benzinová pumpa, která nabízí i základní potraviny. V letních měsících je ve vzdálenosti cca 250 m stánek se zmrzlinou a rychlým občerstvením.

Odjezd

Při ukončení pobytu je nutné ubytování opustit většinou do 10. hodiny.

GARAGE U BARBORY nabízí ubytování až pro 6 osob. V prvním patře jsou dva útulné pokoje, jeden z nich dvoulůžkový, druhý čtyřlůžkový. V přízemí je velká obytná moderní kuchyň s pohovkou a stylovými kachlovými kamny. Prosvětlená koupelna dohromady s WC má pro opravdový komfort vytápěnou podlahu.
Kuchyň je plně vybavená – lednice, mrazák, varná deska, multifunkční trouba, myčka. Ve čtyřlůžkovém pokoji je televize, na pozemku je k dispozici Wi-Fi připojení.
V období Vánoc a Silvestra máme vždy speciální ceny. Rezervovat je možné pouze celý dům najednou. Minimální počet placených osob je 3, minimální počet placených dní je 2. Je možné využívat zahradu s venkovním posezením a grilem. Rozlehlá udržovaná zahrada je společná i pro vedlejší dům.
Po domluvě a za příplatek je možná prohlídka garáže s několika youngtimery (popřípadě můžeme zajistit i projížďku vybraným stylovým automobilem).

Pokoje

Další informace o pokojích…

Pokoj

číslo 1

Dispozice:
  • dvoulůžková postel
  • Wi-Fi

Pokojs nejvíce lůžky

číslo 2

Dispozice:
  • dvoulůžková postel
  • dvě jednolůžkové postele
  • televize
  • Wi-Fi

Jste již rozhodnuti?

Zarezervujte si u nás pobyt…